לחיות בתל מונד וקהילת מבשר ציון

tel_mondממוקם במרחק 15 דקות מרעננה ו -10 דקות מהחופים של נתניה, תל מונד התפתחה למושבה אינטימית עם אשר תושבים דתיים וחילונים חיים יחד בכבוד ההדדי. , תל מונד ממוקמת באזור לב השרון

והיא ביתם של הקהילה
תוססת ופעילה. תושבי תל מונד נהנים מלהיות קילומטרים בלבד מהזדמנויות עבודה היי-טק, מרכזי קניות, וחוף הים, ועדיין מסוגלת ליהנות מהשלווה ויוקרה של חיים בקהילה מושבית.

תעסוקה מקומית -בתל מונד ישנה עסקים מקומיים ופארקי היי-טק קרובים. והוא נגיש בקלות להזדמנויות תעסוקה במרכז הארץ

מבשר ציון הינו קהילה פעילה בתל מונד, מושבה יפה ומיוחדת אשר ממוקמת בין נתניה ורעננה.
הקהילה נוסדה ב 1998 על ידי קבוצה של 20 משפחות צעירות אשר כללו ישראלים ועולים חדשים ממדינות שונות. כיום מבשר ציון היא בעלת מוניטין של קהילה

היום מבשר ציון היא בעלת מוניטין כקהילה מאוד חמה, ידידותית ופתוחה וחלק בלתי נפרד מהעיר תל מונד, המציעה מגוון רחב של שירותים דתיים וחברתיים אשר משרתת את הקהילה.

מנינים יומיים מתקיימים באמצע שבוע, שבתות וחגים בבית הכנסת שלנו . ישנם תכניות של פעילות חינוכית כגון קבוצות לימוד באמצע שבוע; שעיורי למידה לנשים שבועית ואימון חזנות צעיר.
מנין צעירים מתקיימים בשבת בבוקר, המנוהלים על ידי החברים בגיל ההתבגרות של הקהילה.

פעילויות תרבות וחברה מהווים  חלק חשוב ממבשר ציון, עם פעילויות מאורגנות בחגים, טיולים משפחתיים שנתיים וקידוש  מידי שבת, בחסות אחד מחברי הקהילה או המבקרים.

מבשר ציון גם פעילה מאוד בתל מונד דרך שירות בקהילה, עם מתנדבים העזורים למשפחות נזקקות באופן קבוע ותמיכה שוטפת לפעילות דתית כגון בני עקיבא, תמיכה במוסדות דת, ופעילויות וגיוס צדקה.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.